Strona główna » Wysyłki i zwroty

Wysyłki i zwroty

Koszty przesyłek w naszym sklepie internetowym MedicLine.pl są zależne od formy dostawy towaru:


Szanowni Klienci na bieżąco dokonujemy wszelkich starań, aby przesyłki z zamówionym towarem otrzymywali Państwo w jak najkrótszym czasie.
Jednakże w przypadku problemów z realizacją zamówienia, zostaną Państwo o tym fakcie poinformowani przez e-mail lub telefonicznie o przedłużającym się okresie realizacji zamówienia (w momencie wystąpienia takiej sytuacji) .
W przypadku wyboru towarów na zamówienie (które posiadają dłuższy termin realizacji) dołożymy wszelkich starań, aby zamawiany towar w możliwie jak najszybciej  dostarczyć go do Państwa.
Wysyłka za pośrednictwem:  Firmy Kurierskiej  GLS z  Niemiec  :

Obowiązuje zryczałtowana opłata  wysyłki w wysokości 65,00 PLN  ( 15,00 Euro) lecz jest ona uzależniona od wagi przesyłki jak i sposobu płatności. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone . Do każdego zakupionego towaru dołączamy fakturę. Wysyłki dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Zasady Zwrotu Towarów w MedicLine.pl

1. Prawo do Odstąpienia od Umowy:
Jako Konsument (osoba fizyczna dokonująca zakupu niezwiązanego z działalnością gospodarczą lub zawodową), masz prawo do odstąpienia od umowy zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

2. Termin na Odstąpienie od Umowy:
Czas na odstąpienie od umowy wynosi 14 dni od dnia otrzymania towaru przez Ciebie lub wyznaczoną przez Ciebie osobę trzecią, która nie jest przewoźnikiem.

3. Procedura Odstąpienia od Umowy:

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia, należy poinformować nas o swojej decyzji przez jednoznaczne oświadczenie (np. list, e-mail).
Możesz skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego na stronie SecuBox.pl.
Aby zachować termin odstąpienia, wystarczy wysłać informację o wykonaniu prawa do odstąpienia przed upływem terminu.
4. Skutki Odstąpienia od Umowy:

Po odstąpieniu od umowy, zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostawy).
Zwrot płatności nastąpi niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni od informacji o odstąpieniu, przy użyciu tej samej metody płatności, co przy zakupie.
Zwrot może zostać wstrzymany do czasu otrzymania towaru lub dostarczenia dowodu jego zwrotu.
5. Zwrot Towaru:

Towar należy odesłać niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia informacji o odstąpieniu od umowy.
Koszty bezpośredniego zwrotu towaru ponosi Konsument.
Konsument odpowiada za ewentualny spadek wartości towaru wynikający z użytkowania go w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
6. Wyjątki od Prawa do Odstąpienia:

Prawo do odstąpienia może nie obowiązywać w przypadku towarów wyprodukowanych na indywidualne zamówienie, szybko psujących się lub mających krótki termin przydatności do użycia.
7. Kontakt:
W przypadku pytań dotyczących zwrotu towarów, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@ia-arbeitsschutz.de lub telefonicznie pod numerem: 0 162 7135078.

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu