Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Ostatnie aktualności

Kontakt

  • E-mail:biuro@medicline.pl
  • Telefon607 138 111
    608 726 144
    77 48 49 145
Strona główna1 » OKULARY OCHRONNE UVEX

OKULARY OCHRONNE UVEX

Podczas pracy nasz wzrok jest narażony na różnego rodzaju niebezpieczeństwo w postaci promieniowania, odprysków, pyłów, kurzy czy chemikaliów. Uvex w swoim bogatym asortymencie oferuje okulary i gogle z szerokim zakresem ochrony dostosowanym do potrzeb indywidualnych i środowiska pracy użytkownika. Właściwości mechaniczne i optyczne produkowanych okularów podlegają badaniom laboratoryjnym aby produkt był bezpieczny, niepowtarzalny i idealnie dostosowany do wykonywanych prac. 

Okulary ochronne uvex charakteryzują się niesamowitą lekkością, wysokim poziomem ochrony na uderzenia, zarysowania i zaparowania. Ponadto posiadają indywidualnie regulowane długości i kąty pochylenia zauszników. Okulary posiadają najwyższą jakość optyczną zgodnie z normą EN 166 - 1 klasa optyczna. 
W zależności od wybranego modelu, okulary i gogle mają różne powłoki szyb z zależności od potrzeb klienta. Uvex opracował powłoki odporne na : zarysowania, chemikalia i ciecze oleiste, reagujące na światło - samościemniające, zapobiegające dwustronnym zaparowaniom, chroniące przed promieniowaniem podczerwonym i ultrafioletowym, z filtrami spawalniczymi. Ponadto każdy model okularów i gogli posiada bardzo modny i nowoczesny wygląd, bogatą kolorystykę oraz co najważniejsze - gwarancję największej jakości produktu! 

 

alt


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl