Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Ostatnie aktualności

Kontakt

  • E-mail:biuro@medicline.pl
  • Telefon607 138 111
    608 726 144
    77 48 49 145
Strona główna1 » Blog2 » Nowość w ofercie medicline.pl - torby i plecaki medyczne

Nowość w ofercie medicline.pl - torby i plecaki medyczne

Data dodania: 27-03-2014 Wyświetleń: 1491

Od 1 kwietnia (to nie żart Prima Aprilis) wprowadzamy do naszej oferty torby medyczne i plecaki medyczne. Nawiązaliśmy współpracę z bardzo dobrym hiszpańskim producentem, firmą Elite Bags. Ich oferta to prawie 100 pozycji, z czego wybraliśmy dla Państwa te najbardziej popularne. 

Co nas najbardziej zaskoczyło?
Mnogość modeli - kilkadziesiąt rodzajów toreb medycznych sprawia, iż na pewno każdy lekarz, ratownik czy pielęgniarka znajdą coś dla siebie. Poza tym bardzo bogata kolorystyka - nie tylko tradycyjny czerwony, zielony, czarny i granatowy, ale także niebieski, różowy, szary itp. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu także o materiale - bardzo ważnym aspekcie, jeśli chodzi o trwałość, wykonanie torby czy plecaka. W naszej ofercie będą dostępne wszystkie 3 rodzaje materiałów: codura, complan i oxford. Rodzaj materiału ma duże znaczenie jeśli chodzi o cenę produktu. A różnice sięgają nawet kilkudziesięciu złotych.


W chwili obecnej czekamy na pierwszą dostawę z firmy Elite Bags. Gdy tylko plecaki i torby wylądują na naszym magazynie - zaprezentujemy Państwu te produkty okiem naszej firmowej cyfrówki :)
Pozdrawiamy!
medicline.pl team

Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl