Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Ostatnie aktualności

Kontakt

  • E-mail:biuro@medicline.pl
  • Telefon607 138 111
    608 726 144
    77 48 49 145
Strona główna1 » Badanie moczu Multistix 10SG - czy warto?

Badanie moczu Multistix 10SG - czy warto?

Data dodania: 24-07-2011 Wyświetleń: 4910  

 Współczesna medycyna coraz częściej daje pacjentom narzędzia, pozwalające na samodzielną kontrolę swojego zdrowia. Są to co prawda instrumenty nie tak precyzyjne jak laboratoryjne badania, ale ich skuteczność i wiarygodność są pozytywnie oceniane przez środowisko medyczne.

 

Każdy pacjent ma do dyspozycji szereg testów – ponieważ owe instrumenty występują najczęściej w formie testów do samodzielnego stosowania – na różne choroby, infekcje i dolegliwości. Taka forma samokontroli musi być dostosowana do stanu wiedzy i umiejętności pacjenta, przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa. Instrukcje są proste i czytelne, aby użytkownik testu nie miał problemów z przeprowadzeniem badania w domu.

 

Najpopularniejsze i powszechnie stosowane przez kobiety są testy ciążowe i owulacyjne. Półki w aptekach uginają się aż od propozycji home tests. Kobiety, mężczyźni, każdy przy odrobinie dobrej woli może zadbać o własne zdrowie i samopoczucie.

 

Paski do badania moczu Multistix 10 SG to papierki z dziesięcioma polami do oznaczeń. Cieszą się bardzo dobrą opinią zarówno wśród pacjentów jak i lekarzy, którzy korzystają z nich w swoich gabinetach lekarskich.

Paski do badania moczu Multistix 10SG służą do oznaczenia półilościowego 10 parametrów: glukoza, bilirubina, ketony, ciężar właściwy, krew, pH, białko, urobilinogen, azotyny, leukocyty.

 

Paski Multistix 10SG mają wiele zalet. Ten test jest wysoce specyficzny na obecność leukocytów. Jak wiadomo liczba leukocytów zwiększa się u pacjentów cierpiących na zakażenie dróg moczowych. Wykrywa krwinki czerwone, jest bardzo czuły, co jest czasem niemożliwe pod mikroskopem. Paski Multistix 10 SG to najbardziej pewny test na azotyny, których obecność w moczu sygnalizuje bakterie.

 

Pacjenci korzystający z testów do badania moczu

Multistix 10 SG mają zagwarantowane wysoki standard oznaczeń parametrów, powtarzalność procedury i precyzyjność otrzymanego wyniku.

 

Odczyt wartości można dokonać wizualnie z pomocą oznaczonych wskazań na opakowaniu lub z pomocą analizatora.

 

Jeżeli wahacie się Państwo czy dokonać zakupu pasków Multistix 10 SG, prosimy o email – wówczas wyślemy ulotkę, na której znajduje się o wiele więcej informacji mogących zachęcić Państwa do zakupu.

 

Paski Multistix 10 SG z pewnością pomogą zatroszczyć się Państwu o zdrowie własne i bliskich osób.


Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl